KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 13857427
*
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
Följerätt
Utrop:
600 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 22 mars 2021
kl 18:37:42
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
18/3 20:45:48
1
300 kr
20/3 07:28:01
2
400 kr
22/3 13:52:45
3
600 kr
22/3 18:06:55
2
500 kr
22/3 18:06:55
3
600 kr (Budbetjänt)
22/3 18:07:08
2
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53
-
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47
-
4085 Akvarell
Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:42
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:24
-
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:18
-
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:45
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1385 7427
Akvarell
Magnus Berg, 13x18, yttermått inklusive ram: 39x32, akvarell
Följerätt | |
---|---|
Utrop: | 600 kr |
Såld: | 700 kr |
Sista tid för bud online: |
måndag 22 mars 2021 |
- Budhistorik
Tid | Kund | Bud |
---|---|---|
18/3 20:45:48 | 1 | 300 kr |
20/3 07:28:01 | 2 | 400 kr |
22/3 13:52:45 | 3 | 600 kr |
22/3 18:06:55 | 2 | 500 kr |
22/3 18:06:55 | 3 | 600 kr (Budbetjänt) |
22/3 18:07:08 | 2 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller magnus berg vattenfärg
-
2042 Akvarell
+ oljemålning, 2 st, Mary Norberg, stilleben. Sign..//
Aktuellt bud: 100 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:53 -
2041 Akvarell
Aina Larsson (f. 1935), Sverige. Stol. Signerad. B..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 19:47 -
4085 Akvarell
Anders Gullberg (f. 1927), Renar i vinterskog. Sig..//
Aktuellt bud: 300 kr
Auktionen avslutas
idag
10 juni kl 19:42
-
2089 Akvarell
Ann Margret Hede. Skärgårdsmotiv. Signerad. Akvare..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:24 -
2051 Akvarell
Clara Löfgren (1843-1923), Sverige. Kvinna vid gri..//
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 20:18 -
2106 Akvarell
Elsa Backlund-Celsing (1880-1974), Sverige. Interi..//
Aktuellt bud: 5.000 kr
Auktionen avslutas
nästa vecka
17 juni kl 18:45